SPORT

V zápase Vardsdorfu s Vítkovicemi branka nepadla
Fotbal 18.3.2019

Vítkovice na hřišti Varnsdorfu neskórovaly, ale ani žádnou branku neobdržely a tak si připsaly do tabulky cenný bod z venkovního zápasu.

Sparta proti Vítkovicím snížila stav série
Hokej 15.3.2019

Sparťané zvládli třetí duel předkola Generali play off proti Vítkovicím a po vítězství 4:3 snižují stav série na 1:2!.

Druhou bitvu rozhodl dvěma góly Květoň
Hokej 13.3.2019

Druhý den, stejný výsledek a druhá výhra na konto Vítkovic. Ostravané naplno využili potenciál domácího prostředí a vedou po dvou zápasech nad Spartou v sérii na tři výhry 2:0.

Další drtivá výhra Slavie. Obětí tentokrát Baník
Fotbal 10.3.2019

Slavia díky brankám Škody, Masopusta, Frydrycha a van Burena porazili doma Baník Ostrava 4:0 a navýšili svůj náskok na čele tabulky na šest bodů.

Hradec se vrací z Vítkovic s bodem

Hradečtí byli po celý zápas jasně lepším týmem. K vidění byla celá řada nevyužitých šancí a skvělých zákroků vítkovického gólmana Květone.

Zlín veze všechny body z Ostravy
Fotbal 2.3.2019

Fotbalisté Baníku Ostrava na domácím trávníku prohráli se Zlínem 1:2, když na druhou branku soupeře už odpovědět nedokázali.

Vítkovice ztratily vedení v Brně i místo v šestce
Hokej 2.3.2019

Pětapadesát minut byly Vítkovice lepším týmem, ale opět své snažení nedotáhly až do konce. Týden po kolapsu v derby musely polknout další hořké sousto.

Vrchol v nedohlednu. LH24 začala za vydatného sněžení
Sport 26.1.2019

S úderem desáté hodiny vyrazila tisícovka závodníků z areálu Na Pile v Ostravici vstříc prvnímu výšlapu na královnu Moravskoslezských Beskyd. Osmý ročník RENAULT KILPI 24 HODIN NA LYSÉ HOŘE (LH24) odstartoval.

Vítkovice doma srazily dalšího favorita, tentokrát Liberec
Hokej 26.1.2019

Vítkovice sehrály s favorizovaným Libercem výborný zápas, vyrovnaný a také velice těsný. Bílí Tygři dokázali srovnat až ve třetí třetině, ale ani to nepřipravilo Ostravany o devátou domácí výhru v řadě.

Extrémní závod LH 24 čekají letos extrémní podmínky
Sport 24.1.2019

Nejnáročnější ročník čeká o tomto víkendu tisíc účastníků extrémního závodu LH24. Zimní horský maraton jednotlivců a dvojic se letos koná poosmé, ale nikdy v jeho historii neleželo na královně Moravskoslezských Beskyd tolik sněhu.

Vítkovice urvaly vítězství proti Olomouci až na nájezdy
Hokej 24.1.2019

Spíš tenisovou bitvu, která dospěla do tie-breaku, připomínal zápas Vítkovic s Olomoucí. Ostravané gólem v 59. minutě sahali po třech bodech, aby 35 vteřin před třetí sirénou Hanáci srovnali na 6:6.

Díky famóznímu závěru okradlo Ústí Porubu o bod

Vše nasvědčovalo tomu, že i ze čtvrtého vzájemného souboje získají Ostravané tři body. Nicméně Slovan vstal dvě minuty před koncem utkání z mrtvých a díky proměněnému trestnému střílení Romana Chlouby a vyrovnání z hole Václava Krliše obral Porubu o bod.

Hradec porazil Vítkovice a uhájil svou tvrz posedmé v řadě
Hokej 21.1.2019

Za výhrou domácí vykročili brankou už v první třetině, těsný náskok pak usilovně bránili až téměř do konce.

Poruba opět zvládla nájezdovou loterii a v derby porazila Havířov
Hokej 20.1.2019

Na branku fanoušci obou táborů čekali bezmála třiačtyřicet minut, když přesilovou hru využil k radosti domácích Tomáš Guman. Porubské vedení však netrvalo ani pět minut, protože početní výhodu na druhé straně využil Jakub Kotala. Vítěze určily až samostatné nájezdy, ve kterých vystřelil bod navíc pro domácí v páté sérii Radim Toman.

Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů
Hokej 15.1.2019

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Vítkovice s Pardubicemi ještě neprohrály
Hokej 10.1.2019

Čtyři zápasy, čtyři výhry. Taková je letošní bilance vzájemných zápasů mezi Vítkovicemi a Pardubicemi.