SPORT

Sparta doma porazila Baník
Fotbal 19.8.2019

Sparta si na svém hřišti už potřetí v roce 2019 poradila s Baníkem Ostrava. O vítězství 2:0 se přičinil hlavně Martin Hašek, který vstřelil obě branky.

Baník opět doma prohrál, body vezou domů Teplice
Fotbal 27.7.2019

Ani napodruhé to doma Baníku v této sezoně nevyšlo a prohrál s Teplicemi 0:1. Navzdory tlaku, šancím i možnosti kopat penaltu.

Baník veze všechny body z Karviné
Fotbal 23.7.2019

Karvinští mačkali svého soupeře občas jako citrón, na vítězství to ale nestačilo. Ostravský celek šel dvěma góly do vedení, které i s potřebným štěstím ubránil a veze si z Karviné všechny body.

Slavia porazila v poháru Baník a má double
Fotbal 23.5.2019

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul
Fotbal 20.5.2019

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Baník opět v Jablonci bez bodu
Fotbal 12.5.2019

Podruhé během čtrnácti dnů zkoušel Baník prolomit značně nepříznivou bilanci, kterou v zápasech v Jablonci má. A ani tentokrát to nevyšlo.

Ostrava vyhlásila  sportovce roku 2018
Sport 26.4.2019

Ostrava vyhlásila sportovce roku 2018

Sportovce v anketě nominuje veřejnost i sportovní kluby a komise potom doporučuje radě města vítěze jednotlivých kategorií. Jedná se již o 12. ročník této sportovní ankety.

Ústí nad Labem nezlomilo prokletí ve Vítkovicích
Fotbal 26.4.2019

V souboji dvou celků, které na jaře prohrály jen jednou, byli Severočeši v Ostravě lepším týmem, aktivnějším, měli územní převahu, přesto ve druhém poločase pouze zachraňovali remízu a v samotném závěru mohli i o ten jediný bod přijít.

České Budějovice uspěly také ve Vítkovicích
Fotbal 13.4.2019

Jihočeši si připsali devátou výhru v řadě, kdy uspěli i na hřišti Vítkovic. Černobílí se dvakrát prosadili už v prvním poločase, po trefě Davida Ledeckého vsítil nakonec vítěznou trefu Pavel Novák. Vítkovice dokázaly v 82. minutě pouze snížit, Dynamo tak zvítězilo 2:1.

Karviná v derby smetla Baník
Fotbal 30.3.2019

Karvinští slaví, neboť ovládli jednoznačným způsobem slezské derby. Vyprodaný stadion aplaudoval ve stoje nasazení, bojovnosti i konečnému výsledku.

Vysočina tlačila Vítkovice neúspěšně a nakonec nemá ani bod

Duel ve Vítkovicích skončil jihlavským zklamáním. Domácí potvrdili, že jejich defenzíva na jaře drží skvěle a svoji sérii bez inkasované branky protáhli již na čtyři duely.

Oceláři postoupili do semifinále, Vítkovice opět prohrály
Hokej 26.3.2019

Čtyři derby zápasy = čtyři výhry Ocelářů. Hráči s drakem na prsou zvládli také druhý venkovní duel a do semifinále postoupili nejkratší možnou cestou.

Gól Vítkovic přišel pozdě, Třinec urval mečbol série
Hokej 25.3.2019

Ani plná hala, ani domácí led jim nepomohl k vytouženému cíli. Vítkovičtí hokejisté navzdory aktivnímu přístupu ke třetímu utkání doplatili na nízkou střeleckou produktivitu.

V zápase Vardsdorfu s Vítkovicemi branka nepadla
Fotbal 18.3.2019

Vítkovice na hřišti Varnsdorfu neskórovaly, ale ani žádnou branku neobdržely a tak si připsaly do tabulky cenný bod z venkovního zápasu.

Sparta proti Vítkovicím snížila stav série
Hokej 15.3.2019

Sparťané zvládli třetí duel předkola Generali play off proti Vítkovicím a po vítězství 4:3 snižují stav série na 1:2!.

Druhou bitvu rozhodl dvěma góly Květoň
Hokej 13.3.2019

Druhý den, stejný výsledek a druhá výhra na konto Vítkovic. Ostravané naplno využili potenciál domácího prostředí a vedou po dvou zápasech nad Spartou v sérii na tři výhry 2:0.