SPORT

Liberec proti Vítkovicím shrábl všechny body v samotném závěru
Hokej 16.10.2017

Nula na bodovém kontě je pro Vítkovice až příliš krutá. Ostravané v Liberci dokázali dotáhnout nepříznivý stav a bylo na nich vidět, že chtějí více, než jen remízu.

Olomouc veze dva body z Ostravy
Hokej 11.10.2017

Vítkovice chtěly v domácím prostředí konečně naplno bodovat, za svým cílem vykročily dobře, ale hororová minuta a půl z úvodu druhého dějství je stála naději.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Vítkovice zdolaly Mladou Boleslav až na nájezdy
Hokej 25.9.2017

Dvakrát dotáhli vedení soupeře a zlomili jeho odpor v samostatných nájezdech. Vítkovičtí potvrdili v domácím prostředí před více než sedmi tisíci fanoušků vítězství z ledu Chomutova a Mladou Boleslav přetlačili.

Jihlava brankou v  poslední minutě porazila Baník
Fotbal 25.9.2017

Jihlava brankou v poslední minutě porazila Baník

Baník šel do vedení z penalty, kterou proměnil de Azevedo, ovšem Davis Ikaunieks ještě do poločasu vyrovnal. V první minutě nastavení mohl o ostravské výhře rozhodnout Hrubý, ale branku netrefil, naopak ve třetí minutě prodloužení zařídil výhru domácích Fulnek.

V regionálním derby veze Třinec body z Ostravy
Fotbal 24.9.2017

Těsné, ale zasloužené vítězství 3:2 posunulo Slezany na druhé místo tabulky o bod za vedoucí Opavu. Vítkovice naopak i po tomto kole neopustí poslední místo v tabulce.

Chomutovská neporazitelnost je u konce, v prodloužení vyhrály Vítkovice
Hokej 23.9.2017

Neporazitelnost vedoucího Chomutova proti Vítkovicím neobstála. Ostravané se na ledě tabulkového lídra dostali do vedení a jejich cestu za vítězstvím nezkalilo ani vyrovnání Pirátů.

Dukla doma přehrála Baník
Fotbal 16.9.2017

Dukla díky dvěma přesným trefám Jana Holendy udržela i v zápase proti ostravskému Baníku domácí neporazitelnost.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Vítkovice se s Táborem rozešly smírně
Fotbal 12.9.2017

Poprvé v sezoně se Vítkovice dostaly do vedení, ale nakonec jim v tabulce v kolonce vítězství dál svítí velká nula. Druholigoví fotbalisté Vítkovic v 7. kole Fortuna národní ligy remizovali s Táborskem 1:1 a dál zůstávají patnáctí.

Běh Zoo Ostrava pro langury se blíží
Běh 23.8.2017

Zoo Ostrava pořádá ve spolupráci s atletickým klubem SSK Vítkovic druhý ročník charitativního běhu. Tentokrát podpoří záchranný program pro langury indočínské, jedny z nejohroženějších primátů světa, kteří stojí nad propastí vyhubení.

Ostrava uvítá handicapované sportovce
Jachting 23.8.2017

Mezinárodní federace stolního tenisu pověřila Českou asociaci stolního tenisu a Tělovýchovnou jednotu Ostrava pořádáním 12. ročníku mezinárodního turnaje handicapovaných stolních tenistů Czech Open 2017 – Para Table Tennis.

Stolní tenis 23.8.2017

Pětigólová výhra Žižkova nad Vítkovicemi
Fotbal 21.8.2017

Viktoria poprvé v letošní sezoně zvítězila. V domácím utkání nastřílela Vítkovicím pět gólů a radovala se z vysoké výhry.

Divoká přestřelka Baníku s Teplicemi
Fotbal 20.8.2017

Baník po heroickém výkonu ve druhé půli obrátil během 22 minut stav z 0:2 na 3:2, ale v 90. minutě ho o vítězství připravil po rohovém kopu Martin Fillo.

Baník na úvod ligy veze tři body z Brna
Fotbal 29.7.2017

Baníku se obnovená premiéra v nejvyšší soutěži skutečně povedla na jedničku s hvězdičkou. Po kvalitním výkonu ukořistil v Brně všechny tři body za výhru 3:1.