SPORT

Baník doma uhrál bod s vedoucí Plzní
Fotbal 5.4.2018

Svěřenci Bohumila Páníka v souboji posledního s prvním obrali vedoucí Viktorii Plzeň a po remíze 0:0 si na konto připsali cenný bod. Baníkovci v replikách pruhovaných dobových dresů z roku 1923 dokázali proti českému suverénovi zabodovat po sérii sedmi porážek ve vzájemných zápasech.

Pardubice rozstřílely Vítkovice a v tabulce jsou třetí

Spoustu radosti domácím fanouškům rozdal ve středu navečer pardubický tým. Od začátku dohrávaného utkání proti Vítkovicím tlačil na obranu soupeře, rychle šel do vedení a i dál se tlačil na obranu soupeře.

Sestupem ohrožené Vítkovice doma naplno bodovaly proti Varnsdorfu
Fotbal 2.4.2018

Fotbalisté Vítkovic ochutnali poprvé na jaře slastný vítězný pocit. V utkání 20. kola Fortuna národní ligy zdolali na vlastním hřišti Varnsdorf 1:0, jedinou branku v zápase zaznamenal Libor Žondra.

Baník porazil Jihlavu a uchoval naději na záchranu
Fotbal 31.3.2018

Už i Baník má první jarní výhru. Svěřenci Bohumila Páníka po bojovném představení vydřeli v těžkém utkání tři body proti Jihlavě a v bitvě o záchranu se zachytili stébla.

Vítkovice vybojovaly bod ve Znojmě
Fotbal 26.3.2018

Necelá pětistovka fanoušků, kteří zavítali na tento duel branku neviděla. Druhá půle přinesla marnou útočnou snahu domácích, kteří se snažili projít přes pevnou obrannou hráz soupeře, ale nepodařilo se.

Mistr otočil čtvrtý zápas, Vítkovice se loučí
Hokej 19.3.2018

Dřeli, bojovali, věřili, ale nakonec neuspěli. Vítkovice v rozhodujícím utkání sezony – čtvrtém čtvrtfinále – otevřeli skóre, ustáli čtyři oslabení tří proti pěti, ale bylo to málo. Úřadující mistr na svém ledě otočil utkání, vítěznou a tedy postupovou branku dal symbolicky obránce Jan Štencel.

Kometa jasnou výhrou položila Vítkovicím nůž na krk
Hokej 18.3.2018

Nebylo to tak emotivní, o to více to bylo jednoznačné. První zápas čtvrtfinále na brněnském ledě jasně ovládl úřadující mistr. Kometa rozebrala soupeře už v první třetině třemi zásahy. Vítkovice se střelecky neprosadily ani jednou a po prohře 0:4 už si v sérii nesmí dovolit jedinou porážku.

Dukla veze všechny body z Ostravy
Fotbal 18.3.2018

V prvním poločase se dokázala prosadit pouze Dukla, která se zásluhou Patrika Brandnera dostala do vedení. Ve druhé půli se sice Ostrava snažila o srovnání, avšak namísto toho inkasovala podruhé. Kontaktní branku se jí nakonec povedlo vstřelit v 91. minutě, ale další přesný zásah se už Slezané nezmohli.

Kometa opět porazila Vítkovice o gól
Hokej 15.3.2018

Už ve druhém utkání dosáhla série mezi Vítkovicemi a Komety snad vrcholu emocí a vyhrocení. Šarvátky střídaly šarvátku, dokonce i v hledišti musela zasahovat policie, aby zpacifikovala především hostující fanoušky.

Boleslav postup do pohárového semifinále proti Baníku vystřílela až v penaltovém rozstřelu
Fotbal 15.3.2018

Nečekané drama viděla tisícovka diváků ve čtvrtfinále českého poháru. Boleslavští skoro celý zápas hráli oslabení o vyloučeného Mebrahtua, Ostravští přišli čtvrt hodiny před koncem normální hrací doby o vyloučeného brankáře Budínského.

Vyrovnanou bitvu rozhodla přesilovka Komety
Hokej 14.3.2018

První čtvrtfinále série mezi Vítkovicemi a Kometou nabídlo nebývale vyrovnanou bitvu a velký boj. Ostravané se konečně doma dočkali gólu do sítě úřadujícího mistra a byli blízko, první bod do play off ale bere Brno. Utkání rozhodla přesilová hra v prodloužení, ve které se trefil Marcel Haščák.

Organizátoři Českého běhu žen v Ostravě chystají letos řadu novinek
Běh 13.3.2018

Český běh žen se blíží, Ostravu ovládne už 26. května. Nejmasovější ženský běžecký závod v zemi přináší změny v trasách, novinky v doprovodném programu i rozsáhlejší zábavu pro děti.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Vítkovice doma svedly s hodně houževnatým Libercem souboj na ostří nože, ale nakonec to byly ony, kdo se radoval
Hokej 5.3.2018

Remíza 2:2 po 60. minutách znamenala, že jsou Ostravané definitvně ve čtyřce a extrabod navíc za vítězství v prodloužení přinesl vyrovnání klubového rekordu v počtu získaných bodů v základní části.

Vítkovice proti Brnu zastavila nulová produktivita
Hokej 7.2.2018

Ostravané se v přímém boji o čtvrté místo s Kometou zasekli na vlastní neúspěšné koncovce, zatímco úřadující mistr dokázal už v první třetině odskočit na rozdíl dvou branek. V potaz je ale potřeba vzít také fakt, že domácím chyběla celá druhá pětka.

Vítkovice  vynulovaly Jihlavu
Hokej 5.2.2018

Vítkovice vynulovaly Jihlavu

Ve čtvrtém vzájemném zápase to Vítkovicím vyšlo. Uspěly proti neoblíbené Dukle Jihlava a navíc ještě ve velkém stylu. Patrik Bartošák bez inkasované branky zapsal pátou nulu v sezoně, tým připsal na konto další tři body, a to navzdory rozsáhlé marodce.