SPORT

Běh Zoo Ostrava pro langury se blíží
Běh 23.8.2017

Zoo Ostrava pořádá ve spolupráci s atletickým klubem SSK Vítkovic druhý ročník charitativního běhu. Tentokrát podpoří záchranný program pro langury indočínské, jedny z nejohroženějších primátů světa, kteří stojí nad propastí vyhubení.

Ostrava uvítá handicapované sportovce
Jachting 23.8.2017

Mezinárodní federace stolního tenisu pověřila Českou asociaci stolního tenisu a Tělovýchovnou jednotu Ostrava pořádáním 12. ročníku mezinárodního turnaje handicapovaných stolních tenistů Czech Open 2017 – Para Table Tennis.

Stolní tenis 23.8.2017

Pětigólová výhra Žižkova nad Vítkovicemi
Fotbal 21.8.2017

Viktoria poprvé v letošní sezoně zvítězila. V domácím utkání nastřílela Vítkovicím pět gólů a radovala se z vysoké výhry.

Divoká přestřelka Baníku s Teplicemi
Fotbal 20.8.2017

Baník po heroickém výkonu ve druhé půli obrátil během 22 minut stav z 0:2 na 3:2, ale v 90. minutě ho o vítězství připravil po rohovém kopu Martin Fillo.

Baník na úvod ligy veze tři body z Brna
Fotbal 29.7.2017

Baníku se obnovená premiéra v nejvyšší soutěži skutečně povedla na jedničku s hvězdičkou. Po kvalitním výkonu ukořistil v Brně všechny tři body za výhru 3:1.

V Ostravě se diváci gólu nedočkali

Fotbalisté Vítkovic remizovali v úvodním druholigovém utkání s Ústím nad Labem 0:0. V zápase jim byl upřen pokutový kop a na začátku druhého poločasu promarnili velkou příležitost.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Baník jasně přehrál Sokolov
Fotbal 14.5.2017

Baník porazil Sokolov 3:0 a k definitivě postupu do nejvyšší soutěže potřebuje v závěrečných dvou kolech uhrát tři body. Ostravu na vítěznou vlnu vrátil uzdravený De Azevedo, který dva góly dal a na první Tomáši Mičolovi přihrál.

Vlašim hladce porazily Vítkovice

Vítkovice sice na začátku druhého poločasu vyrovnaly a chvíli to vypadalo, že budou moci pomýšlet i na výhru, ale Vlašim se nakonec dostala zpět do zápasu a dokázala zvítězit hladce 4:1.

Baník doma s Pardubicemi zachraňoval remízu
Fotbal 17.4.2017

Stoprocentní úspěšnost Baníku na Městském stadionu vzala za své v jedenáctém domácí utkání - po remíze 1:1 se s Pardubicemi body dělily. Hosté dokonce v Ostravě vedli a Baník vyrovnal až v 68. minutě Martinem Susem.

Sokolov se s Vítkovicemi rozešel nerozhodně
Fotbal 15.4.2017

Sokolov hostil svého souseda z tabulky, celek Vítkovic. Velmi důležité utkání nakonec skončilo dělbou bodů, když v prvním poločase poslal Sokolov do vedení Tomáš Valenta. Po změně stran ale srovnal na konečných 1:1 střídající Matěj Fiala.

Baník doma porazil Vlašim
Fotbal 3.4.2017

Baník zdolal Vlašim 2:0 a díky sobotnímu zaváhání Opavy s Pardubicemi odskočil třetímu Slezskému FC už o sedm bodů. Vítězství trefil premiérovým gólem v barvách Baníku Petr Breda, který do Ostravy přišel v zimě právě z Vlašimi.

Vítkovice odvezly z Varnsdorfu tři body

Fotbalisté Vítkovic dokázali přerušit sérii venkovních nezdarů. I díky brankám Jiřího Texla a Matěje Fialy porazili Varnsdorf 2:1 a o další bod snížili ztrátu na čtrnácté místo.

Vítkovice vezou z Třince bod
Fotbal 19.3.2017

Moravskoslezské derby mezi Vítkovicemi a Třincem gól nenabídlo. Hráči obou celků měli několik šancí na prolomení neoblíbeného výsledku, ale obrany a gólmani byli na vyšší úrovni.