SPORT

Vítkovice proti Brnu zastavila nulová produktivita
Hokej 7.2.2018

Ostravané se v přímém boji o čtvrté místo s Kometou zasekli na vlastní neúspěšné koncovce, zatímco úřadující mistr dokázal už v první třetině odskočit na rozdíl dvou branek. V potaz je ale potřeba vzít také fakt, že domácím chyběla celá druhá pětka.

Vítkovice  vynulovaly Jihlavu
Hokej 5.2.2018

Vítkovice vynulovaly Jihlavu

Ve čtvrtém vzájemném zápase to Vítkovicím vyšlo. Uspěly proti neoblíbené Dukle Jihlava a navíc ještě ve velkém stylu. Patrik Bartošák bez inkasované branky zapsal pátou nulu v sezoně, tým připsal na konto další tři body, a to navzdory rozsáhlé marodce.

Pardubice porazily třetí Vítkovice
Hokej 24.1.2018

Hokejisté Dynama dokázali zdolat neoblíbeného soupeře, na kterého se jim v poslední době nedařilo. Pardubice sice s Vítkovicemi prohrávaly, zápas ale dokázaly otočit.

Dva body pro Spartu proti Vítkovicím zařídil Černoch
Hokej 22.1.2018

Sparťan Zbyněk Michálek vyrovnal necelých třicet sekund před koncem na 3:3, Utkání poté dospělo až do samostatných nájezdů a rozhodující gól vstřelil v desáté sérii Jiří Černoch.

Plzeň si v předehrávce proti třetím Vítkovicím upevnila pozici lídra
Hokej 11.1.2018

Podruhé během osmi dní se potkaly dva celky ze samého popředí tabulky. Minulý týden ve Vítkovicích se radovali domácí, nyní Západočeši. Indiáni otočili nepříznivý vývoj utkání a berou tak v aktuální sezóně proti Ostravanům osm bodů z dvanácti možných.

Hradec vynuloval Vítkovice a vrátil se na druhé místo
Hokej 6.1.2018

Hradci se zkrátka na soupeře pohybující se vysoko v tabulce doma daří. Po Plzni vynuloval i Vítkovice a zaslouženě se posunul na druhou příčku extraligy.

Vítkovice doma vynulovaly lídra z Plzně
Hokej 4.1.2018

Nejproduktivnější tým extraligy odjel z Vítkovic s prázdnou i s nulou na střeleckém účtu. Ostravané v duelu druhého celku s vedoucí Plzní nadělili do nového roku svým fanouškům skvělý dárek.

Vítkovice vyhrály poosmé v řadě
Hokej 27.12.2017

Vítkovičtí hokejisté neztratili nic ze svého vítězného laufu ani přes Štědrý den. Ostravané před osmi a půl tisíci diváky na druhý svátek vánoční srazili Mladou Boleslav 7:1.

Sedmibranková smršť pečetila sedmou výhru Vítkovic nad Spartou
Hokej 9.12.2017

Ostrava zažila velký večer. Vítkovicím se podařilo vytoužené – porazit podruhé v týdnu Spartu. Na vlastním ledě a před 8 000 fanoušky modro-bílí rozstříleli Pražany sedmi góly.

Sparťané doma v dohrávce s Vítkovicemi neuspěli
Hokej 6.12.2017

Vítkovice šly v dohrávaném utkání jako první do vedení, sparťané v závěru první třetiny vyrovnali zásluhou přesilovkové trefy kapitána Jaroslava Hlinky. Vítkovičtí ale vstřelili další dva góly a domácí museli opět dotahovat. Snížit se povedlo opět v přesilovce Miroslavu Formanovi, ale to bylo ze sparťanské strany vše.

Olomouc s Vítkovicemi padla po fotbalovém výsledku
Hokej 4.12.2017

Taktikou svázané a mnoha promarněnými šancemi ozdobené střetnutí dlouho nepřinášelo fanoušky obecně vyžadovaný spád a náboj, což jen potvrzoval fakt, že na první branku se čekalo prakticky čtyřicet minut. A právě trefa Rostislava Olesze nakonec rozhodla o majiteli tří bodů.

Mladá Boleslav otočila utkání v Ostravě
Hokej 22.11.2017

Šestigólvý příděl rozhodně nebyl odrazem vítkovické hry. Ostravané v duelu s druhým Hradcem po většinu utkání udávali tempo a směr, jenže ani územní, ani střelecká převaha jim nestačila.

Sparta v dramatickém utkání porazila Baník
Fotbal 30.10.2017

Na druhý pokus dokázali doma sparťané porazit Baník Ostrava , ani tentokrát však nešlo o snadnou práci. Hosté na Letné dokázali dvakrát vyrovnat, vítěznou trefu zaznamenal až deset minut před koncem Lukáš Štetina.

Baník v poháru vyřadil Spartu
Fotbal 26.10.2017

Baník vyhrál v osmifinále poháru na hřišti Sparty 3:2 po penaltovém rozstřelu a po pěti letech se probojovali do jarní fáze soutěže. Postup olemovali svými góly Robert Hrubý, Oleksander Azackij a rozhodující penaltu proměnil Jakub Šašinka.

Vítkovice vezou z Třince  všechny body
Hokej 25.10.2017

Vítkovice vezou z Třince všechny body

Hokej na vysoké úrovni, zápas s nasazením na úrovni utkání vyřazovacích bojů. To nabídlo druhé derby mezi Třincem a Vítkovicemi. Tři body berou hosté. Oceláři mají šanci na reparát již v pátek, kdy se hraje v Ostravar aréně.

Liberec proti Vítkovicím shrábl všechny body v samotném závěru
Hokej 16.10.2017

Nula na bodovém kontě je pro Vítkovice až příliš krutá. Ostravané v Liberci dokázali dotáhnout nepříznivý stav a bylo na nich vidět, že chtějí více, než jen remízu.