KULTURA / Výstavy

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Autor / zdroj: Jan Smekal
Datum konání: 28. 3. 2020 - 29. 3. 2020

Výstava nabídne dvě samostatná modulová kolejiště v měřítku H0 a TT. Děti se mohou těšit na kvíz, soutěže i dílny

OSTRAVA

Opět v březnovém termínu proběhne v Ostravě výstava železničních modelů a modelových kolejišť. Uskuteční se na pobočce Střediska volného času Ostrava Zábřeh v areálu bývalé ZŠ Zálom, a to o víkendu 28. a 29. března.

K vidění budou dvě samostatná modulová kolejiště v měřítku H0 a TT, stejně jako drobná panelová kolejiště v dalších měřítcích. Pro děti budou k dispozici velké modely zahradní železnice v měřítku G, kvíz, soutěže, dílny a další doprovodné aktivity. Vítaným zpestřením pak bude účast Sičovy drobné železnice a možnost fotky ve fotokoutku.
Akce probíhá o víkendu 28. a 29. března. Oba dny od 9:00 do 17:00. Vstupné je 40,- za osobu a děti do 2 let mají vstup zdarma.

Plakát k akci.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Testování dobrovolníků na protilátky proti koronaviru ukončeno

Na začátku května spustil Moravskoslezský kraj testování na nový typ koronaviru. Jeho cílem bylo ověřit promořenost obyvatel na jeho reprezentativním

Porodnice Vítkovické nemocnice se vrací k předporodním kurzům i k prohlídkám

Po několikaměsíční pauze způsobené koronavirovou epidemií se v porodnici Vítkovické nemocnice v Ostravě opět uskuteční předporodní kurzy.

Oddělení alergologie a klinické imunologie nově otevřeli v Poliklinice FN Ostrava

Pod vedením zkušeného a respektovaného alergologa a klinického imunologa doc. MUDr. Jaromíra Bystroně, CSc., začalo v ostravské fakultní nemocnici fun

DNES SE STALO

POZVÁNKA OBRAZEM