KULTURA / Workshopy a dílny

Popis: BatoPLATO je workshop určený dětem ve věku od 1,5 do 3 let.
BatoPLATO je workshop určený dětem ve věku od 1,5 do 3 let.
Autor / zdroj: archiv pořadatelů
Datum konání: čtvrtek 26. 3. 2020; 10.00 - 10.50

Děti se mohou těšit na obrovský kreslící prostor, různé druhy štětců i molitanová razítka

OSTRAVA

BatoPLATO. Tak se jmenuje workshop pro děti ve věku 1,5 až 3 roky, který povedou zkušení lektoři Hana a Tomáš Volkmerovi. Uskuteční se ve čtvrtek 26. března od 10 do 10.50 hodin v PLATO Ostrava.

Děti se mohou těšit na obrovský kreslící prostor, různé druhy štětců, molitanová razítka, barevné lepící pásky, netoxické barvy a jiný výtvarný materiál. Děti mohou malovat i ručičkama a nožičkama, ty starší se mohou pokoušet vyjádřit malbou svůj záměr.

Dílnu povedou dva zkušení lektoři, Hana a Tomáš Volkmerovi, s respektem k věku dětí. Celá aktivita se bude skládat z části seznamovací, pohybové, instruktážní, výtvarné a relaxační. Přijďte s dětmi soustředěně a v klidu tvořit a využijte příležitosti se vzájemně setkat, možná i poznat.


Nutná rezervace na info@plato-ostrava.cz
Kapacita 10 dětí (1,5–3 roky)
Délka 50 minut
Doporučené vstupné 30 Kč

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Testování dobrovolníků na protilátky proti koronaviru ukončeno

Na začátku května spustil Moravskoslezský kraj testování na nový typ koronaviru. Jeho cílem bylo ověřit promořenost obyvatel na jeho reprezentativním

Porodnice Vítkovické nemocnice se vrací k předporodním kurzům i k prohlídkám

Po několikaměsíční pauze způsobené koronavirovou epidemií se v porodnici Vítkovické nemocnice v Ostravě opět uskuteční předporodní kurzy.

Oddělení alergologie a klinické imunologie nově otevřeli v Poliklinice FN Ostrava

Pod vedením zkušeného a respektovaného alergologa a klinického imunologa doc. MUDr. Jaromíra Bystroně, CSc., začalo v ostravské fakultní nemocnici fun

DNES SE STALO

POZVÁNKA OBRAZEM